Vali esietenduse aeg:

?/10
Ootame
Draama, Eesti dramaturgiaVarius | Esietendus: 15.02.2021 (Rahvusraamatukogu teatrisaal)

Lavastuse tegevus toimub "ESTONIA" teatris aastal 1925, mil Estonia Selts tähistas oma 60. juubelit. Tol aastal oli teatris mitmeid tähelapanuväärseid sündmusi, mille ajendil otsiti ka uut direktorit. Estoonlaste (Toomas Tondu, Sergius Lipp, Sergei Mamontov, Nikolai Põlluaas) ... loe edasi »

Draama, Eesti dramaturgiaVarius | Esietendus: 1.11.2021 (Rahvusraamatukogu teatrisaal)

Suurmeeste kaasadel on elus olnud mitmeid rolle. Osa neist olid aktiivsed seltskondlikus elus, osa neist sekkus ka ühiskondlikusse ellu. Kuulduste järgi olevat mõni neist sattunud ka kirjanike Anton Hansen Tammsaare, Friedebert Tuglase, Oskar Lutsu loomingusse. ... loe edasi »

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Lastele | 1h (vaheaegadeta)Vaba Lava | Esietendus: 8.02.2021 (Vaba Laval Narva teatrikeskus)

Muinasjutud on rahvuskultuuri üks oluline osa. Viia need lasteni nii, et see oleks nende jaoks põnev ning meelitaks nad kas või tunniks elektroonilisest maailmast eemale, on väga keeruline, aga äärmiselt tähtis. "Muinasjutumöll" on Matthias Johann ... loe edasi »

Karukskäijad (2021)

Põhjala põnevik mürsikutele

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Müsteerium, Põnevik | 1h (vaheaegadeta)Kellerteater | Esietendus: 3.10.2021 (Kellerteater)

Meist mitte väga kaugel põhjamaal elavad Saamid. Seal on külm ja karge loodus ning teistsugused muinaslood. Juttudes pole printsesse, lendavaid vaipu ega kullasäras kuningalosse. On virmalistes taevas, lõputud talved ning loomad ja inimesed. Nad elavad ... loe edasi »

Isal on plaan (2020)

Laulude ja graafikutena

?/10
Ootame
Eesti dramaturgia, Komöödia | 1h 40min (1 vaheaeg)TikerKultuur | Esietendus: 5.11.2020 (Butterfly Lounge)

Tegemist on humoorika muusikalise komöödiaga. See on lugu, mis vaheldumisi juteldes ja lauldes kõneleb isaks olemisest, selle eesmärkidest ning sellest, mis saaks siis, kui isad võtaksid laste kasvatamise üle. Aeg on selline. Isal on ka viimaks ... loe edasi »

Sume on öö (2021)

Armastuse lugu

Draama, Maailma dramaturgiaUgala Teater | Esietendus: 6.11.2021 (Suur saal)

Nicole ja Dick on täiuslik džässiajastu paar. Nicole: „Luba mulle, et kõik jääb alatiseks nii.“ Dick: „Ma luban.“ Nad on rikkad ja ilusad, neil on kaks imearmast last, võrratud sõbrad ja uhke mereäärne villa, mille aias laulavad ööbikud ... loe edasi »

Heinari tähetund (2021)

Tragi komöödia teatrist ja inimesest

Maailma dramaturgia, Tragikomöödia | 1h 20min (vaheaegadeta)Karlova Teater | Esietendus: 20.11.2021 (Karlova Teater)

”Mu nimi on Heinar. Just nimelt H-E-I-N-A-R, mitte Einar, nagu kiputakse ütlema. Mina olen siin teatris rekvisiitor. Te ei tea vist, mida see tähendab? Ühesõnaga, ma vastutan siin põhimõtteliselt kõige eest. Kirg oma kutsumuse vastu ... loe edasi »

?/10
Ootame
Draama, Maailma dramaturgia | 2h 20min (1 vaheaeg)Salme Teater | Esietendus: 22.10.2021 (Salme Kultuuri­keskuse väike lava)

Tšehhovi looming toimib igal ajastul, ka abstraktses pooldefineerimatus lähiolevikus, kuhu on seatud Salme Teatri ja Alo Kõrve (Tallinna Linnateater) “Kajaka” tegevustik. See on lugu õnneotsingutest, valedest valikutest, lootustest, unistustest ja nende luhtumisest. Ja muidugi armastusest. ... loe edasi »

Eesti dramaturgia, Lastele | 50min (vaheaegadeta)Teater Nuutrum | Esietendus: 29.11.2021 (Palmse mõisa ait)

Palmse mõisa aidas toimetab vana teener Toapapa. Tema noor sõber Vidri Rein tuleb kuulama uusi jutte maarahva kangelasest Kalevipojast. Toapapa on mõisaproualt Vidri Reinule kingituse palunud – ühe vana katkise saksa kuue. Üleval mõisas igavlevad ... loe edasi »

Klassika, Komöödia, Maailma dramaturgiaEndla Teater | Esietendus: 27.11.2021 (Endla Teatri Küün)

Kui kuulus kirjanik Tšehhov 1900. aastal oma uue näidendi „Kolm õde“ esimest lugemisproovi kuulas, siis väga kaua ta vastu ei pidanud. Ja kui kuulus teatrimees Stanislavski pärast proovi lõppu Tšehhovi üles otsis, siis oli too ... loe edasi »

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.