Arvustused:

Ootame vähemalt 1 kasutaja hinnangut!
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Eda

Minu selle suve parim teatrielamus oli “Minul on vari” etenduse vaatamine. Esiteks lavastaja asukoha valik. Väga ilus park ja ümbruskond ning sobis hästi stsenaariumiga. Etendus oli äärmiselt südamlik, oli naeru ja oli tõsiseimaid hetki- täpselt selline see elu 80-datel oligi. Väikesed poisid laulsid väga hästi ja Saara Pius- no kui… Loe edasi »

Ave
Väga tõetruu

Väga südamlik ja tõetruu lavastus. Oli huumorit ja ka veidi kurbi hetki. Olin tahtnud juba ammu Toomast lives kuulama minna ja siinkohal meeldiski, et esituses polnud mitte ainult omaaegsed Toomase nooruspõlve laulud, vaid ta laulis ka midagi muud. Naljakad rollid kõrvalosatäitjatelt ja muidugi ka Saara Piusi kehastus. Nii täpselt tabatud,… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.