Arvustused:

7/101 hinnang
Telli teavitused
Teavita mind
2 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Margus
7/10 - Vennad Lõvisüdamed!

Vennad Lõvisüdamed oli vist ainuke A. Lindgreni raamat, mida ma lapsepõlves Ei lugenud. Selle tõttu ei osanud ka enne etendust midagi oodata. Nii värsket lavastust – teine etendus, pole mul veel vaadata õnnestunud. Kas siis sellest või ka lavastaja otsustest tingituna, ei saanud etenduse algus just väga suurt hoogu sisse.… Loe edasi »

Maarja
Lapsepõlve muinasjutt

Viisin oma teismelise poja vaatama etendust, mille aluseks olnud raamatu järgi on ta oma nime saanud. Oma lapsepõlve lemmiklugu lavale kujutleda oli väga raske – eks see vist olegi nii kõigi lemmikraamatutega, mille lugu ja tegelased on Sinu peas juba ammu kindla kuju saanud. Vanemuise lavastus oma minimalistliku lavakujunduse ja… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.