Arvustused:

9.3/104 hinnangut
Telli teavitused
Teavita mind
3 Arvustust
Enim hääli saanud enne
Uuemad enne Vanemad enne Hinnangu järgi kasvavalt Hinnangu järgi kahanevalt
Tekstisisesed arvamused
Vaata kõiki arvamusi
Maarja
Tugevad naised ja nõrgad mehed

Vähemalt selline mulje jääb Vanemuise etendusel soorollidest. Naised on tugevad ja vankumatud, mehed on järgijooksjad ja kuidagi pea-laiali-otsas tüübid. Nähtud etendusel on asendusnäitlejaid, tükki pole ammu mängitud, kõik on kuidagi pisut rabe. Ometi on selles kõike, mida keskmine vaataja otsib – kirge ja pettumusi, värvikaid karaktereid, huvitav muusikaline kujundus, hästi… Loe edasi »

Katrin
10/10 - Meeldiv etendus

Sisutihe ja hästi mängitud etendus. See pidev kohvi joomine ja klatsijuttude levitamine. Igikestvad teemad- armastus või kohustused? Mille valiksid sina?

Danzumees
8/10 - Minu poolt kindel soovitus! Teatraalne ja dramaatiline - armastus ja võimumängud, ajastute ja generatsioonide põrkumised - elu valud ja rõõmud

Üheks targa naise tunnuseks peetakse tema oskust petvat meest psühholoogiliselt ülekavaldada nii, et too siiski oma naist maha ei jäta, vaid leiab tee tema juurde tagasi. Hoopis “armuke” on see, kellele jäävad tühjad pihud. See loomulikult pole lollikindel variant, ent siiski ainuvõimalik. Juhul muidugi kui ta üldse oma jobu meest… Loe edasi »

Avalda arvamust!

Kui oled antud lavastust näinud, siis jaga oma kogemust ka teistega. Kirjuta siia, mis Sulle meeldis, millised mõtted ja tunded tekkisid, kes (ja millega) jäi etendusest meelde jne.

Püüa oma sõnakasutuses olla konstruktiivne ja viisakas! Kui soovid oma arvamused pigem enda teada jätta, siis võid etendust lihtsalt 10-tärni süsteemis hinnata (10 on suurepärane ja 1.. mitte väga suurepärane).

Pea meeles, et teatrikriitika on lavastust tutvustav, seda kui tervikut analüüsiv, selle erinevaid komponente ja kokkukõla hindav, sotsiaal-pedagoogiline ja sotsialiseeruvat funktsiooni omav, etenduse häid ning halbu külgi esile toov kriitika.

Teatrikriitikal on kolm põhisuunda: tegijaile, publikule ja ühiskonnale. Teatrikriitika võib olla nii arvustuse, essee, ülevaate, intervjuu kui muljendi vormis.

Veel lavastusi

Tere tulemast!

Eesti Lavastuste Andmebaas
ootab Sind oma teatrielamusi jagama.